2tec2 je jedinstven i inovativan proizvod koji objedinjuje dizajn i estetiku tekstilnih podova, te trajnost i izdržljivost PVC vlakana. Izrađen je tehnologijom strojnog tkanja vlakana sirovinskog sastava 80% vinil, 20% fiberglass. $

PRIMJENA :
Podna  obloga 2tec2 idealno rješenje za prostore s visokom frekvencijom upotrebe – urede, trgovačke centre, obrazovne ustanove, restorane – odnosno sve prostore javne namjene. Međutim, ona svoju primjenu nalazi i u stambenim prostorima, bazenima, pa čak i terasama. Prikladnost primjene u navedenim prostorima dokazuju atesti prema važećim europskim i hrvatskim normama.

IZVEDBE : 
Podna obloga 2tec2 proizvodi se u dvije verzije – rolama dužine 30m i širine 2m, te pločama dimenzije 50x50 cm. Detalji, dostupne boje i atesti navedeni su uz svaku od izvedbi. 

ODRŽAVENJE : 
Svakodnevno održavanje 2tec2 podne obloge identično je kao i za svaki drugi tekstilni pod – usisavanje kvalitetnim usisavačem prašine. Temeljito čišćenje se vrši se pranjem i uklanjanjem vode usisavačem za vodu. Detaljne informacije i upute za postavu i održavanje pogledajte na www.2tec2.com.

opis

Podna obloga 2tec2 isporučuje se u pločama 50x50 cm, debljine 3,3 mm i specifične težine 4500 gr/m2. Zahvaljujući sirovinskom sastavu (80% vinil, 20% fiberglass) i suvremenoj tehnologiji izrade, 2tec2 je izuzetno otporan, trajan i jednostavan za održavanje. $ Ploče se mogu polagati u različitim smjerovima, tako da su vidljivi prijelazi ili u istom smjeru bez vidljivih prijelaza (seamless tiles). Zbog visoke otpornosti na vodu i mrlje, te jednostavnog održavanja, 2tec2 je idealan proizvod za vanjske i unutarnje prostore s visokom frekvencijom uporabe.

opis

Podna obloga 2tec2 isporučuje se u rolama širine 200 cm i dužine do 30 m, debljine 2,5 mm i specifične težine 2200 gr/m2. Zahvaljujući sirovinskom sastavu (80% vinil, 20% fiberglass) i suvremenoj tehnologiji izrade, 2tec2 je izuzetno otporan, trajan i jednostavan za održavanje. $ Podna obloga u rolama je jednostavna za polaganje, a pogodna je i za oblogu stepenica. Zbog visoke otpornosti na vodu i mrlje, te jednostavnog održavanja, 2tec2 je idealan proizvod za vanjske i unutarnje prostore s visokom frekvencijom uporabe.

opis
Turistički i ugostiteljski interijeri
Poznata Černelić kvaliteta po iznimno povoljnim cijenama! Saznajte više

Copyright 2008 Černelić d.o.o. | Uvjeti uporabe | Design: Grupa | Development: Blink | Prijava |